אלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ

בני ארליך
חזרתי מטיול בחול מוקדם מהצפוי כי הרגשתי לא טוב והגעתי לחדר מיון בבית חולים. כל מסמכי הבדיקות והסיכומים נכתבו בשפה הגרמנית. לכן פניתי ל יעל רינקוף מ "כל תרגום מתרגמים" על מנת לתרגם לעברית את כל המסמכים הרפואיים. מהרגע הראשון הרגשתי שיעל מפגינה יכולות מקצועיות, טוב לב וראש גדול בטיפול בבקשה שלי. ואמנם פנתה מייד לרופא-מתרגם על מנת שיבצע את התרגום, במהלך זמן ההמתנה לתרגום ומבלי שבקשתי מיעל היא פנתה לרופא כדי לדעת את חומרת מצבי ומייד חזרה אלי עם המידע שהרופא העביר לה, דבר שמאוד מאוד הרגיע אותי. פעם נוספת ...
שירות התרגום האולטימטיבי
כנוטריון הנזקק לשירותי תרגום הפנו אותי ל"כל תרגום מתרגמים" והדבר התגלה כהצלחה מירבית. מדובר בשירות מהמעלה הראשונה, מקצוענות בידיעת השפות, זמינות וביצוע מהירים ביותר, אפילו בשפות פחות שכיחות. לכל צרכי התרגום אני פונה אליהם ומקבל שירות א' א', גם לבקשות מיוחדות ודחופות.
לימור
חוות דעת על תמלול הקלטה פניתי ל'כל תרגום מתרגמים' וקיבלתי שירות מעולה מהמנהלת יעל רינקוף שעשתה מעל ומעבר כדי לתת לי שירות ראוי. ממליצה בחום.
הרב יהודה בוטמן
אנו עובדים איתכם כבר למעלה מעשר שנים ברציפות, ורציתי להביע את שביעות רצוני משירותי התרגום שאת והצוות שלך מעניקים לנו ללא ליאות, בכל זמן, במקצועיות ובמהירות. גם בלוח זמנים צפוף אתם עומדים במשימה ומועילים לנו מאוד בהשגת מטרותינו. כארגון אנו שמחים שיש לנו חברת תרגום חרדית שעונה ומבינה לצרכינו.
אפרת לוקסנברג
רציתי להודות לך על שירותי התרגום המעולים שלך. כאשר אני שולחת אליך טקסטים לתרגום, אני רגועה שהמשימה מאחורי. בתוך ימים ספורים (ובעת הצורך, אף שעות) המסמך חוזר אלי מתורגם לשביעות רצוני. העבודה מהירה, יעילה וחלקה - תענוג לעבוד בצורה כזו! אני מודה לך מקרב לב ומאחלת לך רוב הצלחה.
חווה גליקשטיין ואסתר ציטרונבלט
קבלנו את המכתבים המתורגמים, ואנחנו מודות לך מאוד על העבודה המהירה והמקצועית, (זאת בניגוד גמור לשני מתרגמים קודמים שפנינו אליהם). המכתבים הם מכתבים אחרונים מקרובי משפחה של הורינו, שלא הכרנו, בפולין ממש לפני השואה. רובם נרצחו ומיעוטם ניצל. הורינו עלו ארצה ב-1936 וניצלו. היה זה קול מן העבר והיה מעניין וחשוב מאוד להלביש מילים ודמות לשמות. כך שלא ביצעת סתם תרגום, אלא הרבה יותר מזאת... כבוד ודמות וזכר לנרצחים!
קליין הפקות
תודה על הקבצים ותודה ענקית על המהירות, ניכרת ההשקעה בהם. העברתי לממונים והם מאוד מרוצים.
ברק בן אבי
מצוין. מהירים, יעילים וזולים.
איציק מבית חב"ד הונג קונג
עבודה יפה ומהירה יישר כוח! אם אצטרך תרגום אשמח לעבוד איתכם גם בפעם הבאה. הצלחה רבה
יוסף ברלכיס
משרד תרגום מקצועי ואחראי מאוד, איכות התרגום גבוהה, עמידה בזמנים, יחס מכובד ויפה. 10
שקופית קודמת
שקופית הבאה